Producenci
Promocje
iCandy CORE wózek wielofunkcyjny | Light Moss
iCandy CORE wózek wielofunkcyjny | Light Moss

5 399,00 zł

Cena regularna: 7 999,00 zł

Najniższa cena: 7 999,00 zł
szt.
iCandy CORE wózek wielofunkcyjny | Dark Grey
iCandy CORE wózek wielofunkcyjny | Dark Grey

5 399,00 zł

Cena regularna: 7 999,00 zł

Najniższa cena: 7 999,00 zł
szt.
ZESTAW Baza ATON BASE 2-FIX + Fotelik CYBEX ATON 5 | Navy Blue
ZESTAW Baza ATON BASE 2-FIX + Fotelik CYBEX ATON 5 | Navy Blue

950,00 zł

Cena regularna: 1 318,00 zł

Najniższa cena: 1 318,00 zł
szt.
ZESTAW Baza ATON BASE 2-FIX + Fotelik CYBEX ATON 5 | Soho Grey
ZESTAW Baza ATON BASE 2-FIX + Fotelik CYBEX ATON 5 | Soho Grey

950,00 zł

Cena regularna: 1 318,00 zł

Najniższa cena: 1 318,00 zł
szt.

Dbaj o swój wózek, a będzie służył Ci doskonale

Dbaj o swój wózek, a będzie służył Ci doskonale

Spośród wszystkich elementów wyposażenia młodego rodzica, wózek dziecięcy jest najbardziej złożonym, a jednocześnie musi sprostać wyjątkowo wymagającym warunkom użytkowania, umożliwiając bezpieczne przewożenie malucha i wielu niezbędnych w opiece nad nim akcesoriów, a nierzadko także np. zakupów. Jego niezawodność jest więc bardzo ważna. Producenci dobrych wózków, które proponujemy naszym Klientom, dołożyli w tym zakresie wszelkich starań. Należy jednak także samemu w minimalnych choć stopniu o nie dbać, a będą znakomicie służyć także kolejnym dzieciom.

Pełnej niezawodności można oczekiwać tylko od sprzętu prawidłowo użytkowanego

Na każdy tego rodzaju zakup należy dać sobie odpowiednio dużo czasu: po pierwsze, by nie dokonywać go pochopnie i móc wybrać najlepszy wózek, jaki mieści się w założonym budżecie i spełnia konkretne oczekiwania, po drugie, by przygotować się do jego użytkowania. Oznacza to przede wszystkim uważną lekturę jego instrukcji obsługi, w której znajdziemy wszystkie niezbędne informacje dotyczące zarówno sposobów korzystania z jego funkcji, jak i konserwacji. Postępowanie w sposób zgodny z zaleceniami producenta, także tych dotyczących np. dopuszczalnego obciążenia, to podstawowy warunek, którego spełnienie pozwala nam oczekiwać satysfakcji z wykorzystywania każdego rodzaju wózka. Coraz bardziej popularne obecnie wózki dziecięce 2w1, czyli wielofunkcyjne, bywają konstrukcjami dość złożonymi. Trzeba więc regularnie kontrolować stan wszystkich detali i połączeń, w tym śrub czy nakrętek (nie należy jednak dokręcać ich z całej siły, ponad właściwy moment). Troski wymagać mogą wszelkie elementy ruchome – okresowe smarowanie pomoże zachować łatwość obsługi wózka. Ze szczególną uwagą należy sprawdzać stan, kół – wiele zależy tutaj od sposobu użytkowania. Jeśli często pokonywać trzeba miejsca nieutwardzone, w których narażony jest na piasek, pył czy błoto, koniecznie musimy je regularnie usuwać. Dobrze jest je raz na jakiś czas zdjąć i poddać dokładniejszemu czyszczeniu i smarowaniu. Jeżeli użytkowany przez nas model wyposażony jest w koła pompowane, niezbędna jest kontrola ciśnienia (wystarczy rzut okiem, czy pod obciążeniem nie uginają się zanadto). Przy zbyt niskim pchanie wózka będzie wymagało większego wysiłku, a zużycie ogumienia nastąpi dużo szybciej.

Sprawny i czysty wózek to komfort i bezpieczeństwo małego pasażera

Użytkowanie wózka wiąże się z jego stałym narażeniem zarówno na zużycie mechaniczne, jak i wiele innych destrukcyjnych czynników, włącznie z promieniami UV i wilgocią. Należy dbać o to, by przechowywany był w miejscach suchych i o niezbyt niskiej temperaturze, a także suszyć zamoczone elementy i czyścić te, które pokrywają się brudem – uważając jednocześnie, by nie doprowadzać do korodowania części stalowych. Transportując wózek samochodem trzeba ponadto unikać jego ściskania i nieprawidłowego składania. Regularne czyszczenie elementów tekstylnych w sposób zgodny z zaleceniami producenta, a także kontrola stanu szelek, hamulca i innych elementów od których bezpośrednio zależy bezpieczeństwo, to kolejne zadanie, o którym nie może zapomnieć odpowiedzialny rodzic. Jeśli jakieś czynności obsługowe przekraczają umiejętności użytkownika, musi się nimi zająć serwisant. Wózki, które proponujemy naszym Klientom, to wyroby wysokiej jakości – zadbane będą służyły im naprawdę długo. Zapraszamy do zakupów.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

DARMOWA DOSTAWA FOTELIKÓW

536-184-467

sklep@eurowozki.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium